Carter Hart chce mít šanci stát se začínajícím brankářem týmu

Poté, co tři roky hrál za Philadelphia Flyers, se výkon Cartera Harta stal zralejším a stabilnějším. Letos dvaadvacetiletý Carter Hart obnovil smlouvu s Philadelphia Flyers a tým jej podepsal na tři roky za 3,979 milionu dolarů. Carter Hart je mezi mladými brankáři nejsilnější. Je také vynikajícím brankářem Philadelphie Flyers, který doufá, že se po mnoha letech vrátí.

Poté, co Carter Hart hrál v minulé sezóně, jasně viděl nedostatek zkušeností. Klíčovou zbraní brankáře je umět včas posoudit soupeřův směr střelby a umět odhadnout soupeřovu útočnou metodu. Nejpřímějším způsobem, jak se naučit tyto dvě zbraně, je průběžná účast v soutěži, která mu umožňuje analyzovat po nasbírání zkušeností v živé soutěži. Carterovi Hartovi tedy není jedno, kolik Philadelphia Flyers zaplatila. Zajímá ho, zda z něj tým dokáže udělat začínajícího brankáře. hokejový dres

Carter Hart byl ve finále minulé sezóny svědkem nádherné hry mezi brankáři Tampa Bay Chargers a Montreal Canadiens. Obdivoval sílu Andreje Vasilevského a Kylie Prik. Carthart doufá, že se jednoho dne může stát tak vynikajícím brankářem. Letos v létě si koupil Tampa Bay Blitz a pověsil ho do místnosti, aby mu připomněl jeho cíle. Philadelphia Flyers viděla naději na vzestup týmu od Cartera Harta, a tak tým výborného brankáře v předstihu obnovil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *