Chicago Blackhawks čeká v příští sezóně několik velmi důležitých zápasů

V plánu Chicago Blackhawks je několik velmi důležitých zápasů. Naštěstí to není jako loni, tým prostě hrál stejný tým v divizi. Letos se NHL začala hrát proti všem, což by mělo přinést zajímavé hokejové hry.

Mnoho nováčků v týmu nikdy nehrálo před publikem NHL, takže je to rozhodně vzrušující domácí zápas pro tým a fanoušky. Hokejové dresy Česká

1. 19. října proti otvíráku domů New York Islanders

New York Islanders a Chicago Blackhawks nikdy nebyli největšími protivníky. Jestřábi jim ale budou čelit v domácím otvíráku, což je rozhodně vzrušující hra.

2. 30. října v St. Louis-návrat soutěže

Dalším krokem musí být velký návrat ze soutěže St. Louis/Chicago. Od sezóny 2019-20 se Blues a Blackhawks znovu nehráli, ale protože odehráli skutečně důležitou hru, byla delší.

3. 17. listopadu v Seattlu-nový tým Nové místo

Seattle Sea Monsters jsou týmem NHL! Bude to jejich první sezóna v lize, což znamená, že Chicago uvede další nový tým. Když se NHL naposledy připojila k týmu Vegas Golden Cavaliers, v první sezóně zcela ovládli Jestřáby. Doufám, že tentokrát se situace pro Jestřáby zlepší.

4. 28. prosince proti návratu Columbusu Blue Jackets-Bokwest

Adam Boqvist byl vybrán Blackhawks 8. celkovým výběrem v roce 2018. Zdá se, že většina jeho kariéry bude uzavřena v dresu Blackhawks, ale jen o několik let později byl vyměněn do Blue Jackets výměnou za Setha Jonese.

5. 6. března proti Tampa Bay Chargers-do města vstupuje šampionát

Tampa Bay Chargers ovládali Blackhawks téměř pokaždé, když se oba týmy v minulé sezóně setkaly. Pro Jestřáby by tato sezóna měla být jiná, a to jsem viděl, když šampion přišel do města 6. března.

Opravdu se těším na tyto další zápasy Blackhawks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *