Detroit Red Wings urychlila sérii čtyř vítězství v sezóně

Detroit Red Wings v pondělí večer v Little Caesars Areně přerušili sérii čtyř vítězných zápasů na maximum, když prohráli s Torontem Maple Leafs 4:2.

Poprvé v této sezóně oblékli adidas Reverse Retro dres Red Wings, Red Wings se v první čtvrtině ujali vedení 1:0 díky druhému gólu Moritze Seidla v sezóně 2022-23, ale Toronto Teams skórovali čtyřikrát v řadě. druhá poločasová přestávka.

Auston Matthews a Rasmus Sandin přidali každý gól a asistenci za Toronto (14-5-5), které má za sebou čtyřzápasový trip a v posledních devíti je 7-0-2. Matt Murray předvedl 42 zákroků.

Když do konce třetí čtvrtiny zbývalo 12:41, Adam Erne tipoval Seiderovu branku z pole a posunul Detroit na 4-2. Fanoušci Maple Leafs fandí vítězství Maple Leafs v dres Maple Leafs !

Sledoval jsi hru? Co si myslíte, vítám vás v komentáři níže!