Dobře si vedly Washington Capitals a Edmonton Oilers

V této sezóně si Edmonton Oilers a Washington Capitals vedly velmi dobře dva veteránské týmy, které obsadily druhé místo v divizi. Washington Capitals v této sezóně vyhráli mnoho zápasů a v tomto kole porazili své rivaly Florida Panthers. Čtyřzápasovou vítěznou sérii Florida Panthers ukončil Washington Capitals, který bohužel prohrál se svými soupeři 3:4. levné NHL dresy

Alexander Ovečkin se v letošní sezóně vrátil do dobré formy. Vstřelil mnoho gólů a asistencí. Syn Alexandra Ovečkina se v utkání objevil v dres Washington Capitals . Byl velmi šťastný, když viděl svého otce vystupovat na pódiu. Alexander Ovečkin se o přestávce úzce stýkal se svým synem, byl to opravdu krásný otec. Alexander Ovečkin řekl: Pouze tím, že se hráči zbaví myšlenek navíc, mohou ve hře z celého srdce bojovat o hru. Hra není předběžná událost, bereme ji jako jednoduchou událost.

Síla těchto kanadských týmů se v této sezóně zlepšila a pouze Montreal Canadiens utrpěli hrozný rekord. Edmonton Oilers Dresy v posledních letech stále miluje mnoho starých fanoušků, kteří nikdy nezapomenou na představení slavných okamžiků týmu. Ačkoli ne každý ví, kdy mohou Edmonton Oilers podávat skvělé výkony, jejich vynikající výkon v této sezóně byl potvrzen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *