Predators porazili Vegas Golden Cavaliers 3:2

LAS VEGAS-Philip Forsberg dvakrát skóroval a předvedl 23 zákroků pro Vegas v dres Nashville Predators , když v úterý v T-Mobile Areně porazil Vegas Golden Cavaliers 3:2.

Forsberg zaznamenal svůj čtvrtý vícególový zápas v sezóně a také druhý z posledních šesti zápasů, zatímco Jakov Trenin skóroval za Nashville (21-11-2), druhý jmenovaný vedl 8-1-1 v posledních 10 zápasech. Juuse Saros při svém sedmém vítězství z posledních osmi zápasů předvedl 41 zákroků. levné NHL dresy

Logan Thompson při svém prvním startu v NHL za Golden Cavaliers (22-13-1) předvedl 23 zákroků. Thompson byl v minulé sezóně vítězem Aledge „Baz“ Bastien Memorial Award pro vynikajícího brankáře American Hockey League. Jeho startéry byli Robin Lehner (spodní část těla) a Laurent Brossoit (horní část těla) kvůli zranění.

William Carlson zaznamenal jeden gól a jednu asistenci. Shea Theodore skóroval za Vegas. Po vítězství v prvních pěti zápasech má Vegas bilanci 2-2-1 v posledních pěti zápasech.

Forsberg dostal přihrávku od Mikela Granlunda ve 2:41 druhé čtvrtiny, proklouzl na horní část levého kruhu, trefil pravý horní roh sítě a pomohl Predatorovi vést 1:0.

Karlsson srovnal skóre na 3-1 v 12:01. Byl to jeho první gól v osmi zápasech a 100. gól Golden Cavaliers.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *