San Jose Sharks v neděli porazili Seattle Krakens 3:1

James Reimer předvedl 39 zákroků a Jasper Weatherby zaznamenal dvě asistence pro Sharks (24-23-6), kteří prohráli osm z posledních devíti zápasů (1-4-4), včetně prohry 3-1 s Boston Bruins. v sobotu.

Morgan Geekie skóroval a Philipp Grubauer předvedl 21 zákroků pro Krakena (16-34-5), který prohrál sedm v řadě (0-6-1). dres San Jose Sharks

Reedy, který nastoupil ve svém šestém zápase v NHL, vyhrál konfrontaci a skóroval v čase 7:15 druhé čtvrtiny, když jeho střelu vyrazil Wetherby na vyrážečku Grubauera. 2-1.

Ryan Dzingel dostal San Jose vedení 1:0 v 17:19 první čtvrtiny, když se trefil zápěstím z vysoké tyče a porazil Grubauera pět jamek. Byl to Dzingelův první gól se Sharks od doby, kdy ho Toronto Maple Leafs 21. února vzdalo.

Geekie skóroval o devět sekund později a zvýšil na 1:1, bekhendovou konverzí zpod levého kruhu poté, co se Nick Bonino naklonil a zlomil pokus o přihrávku. Byl to Geekieho první gól od 11. prosince (21 zápasů).

Zdálo se, že Calle Jankrok ve 4:36 druhé třetiny zvýšil Krakena na 2:1, ale Boughner úspěšně vyzval brankáře, aby zasáhl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *