Washington Capitals porazili New Jersey Devils 6:3

Alex Ovečkin skóroval ve čtyřgólové druhé třetině týmu Washington Capitals, který v pondělí porazil New Jersey Devils 6:3.

V dresu č. 8 Washington Capitals dresy vedl Ovečkin nad Washingtonem 4:1 a překonal Gordieho Howea se 122 míči a zařadil se na druhé místo na seznamu vítězů utkání NHL. Jaromír Jágr vede balík se 135 góly.

V 9 minutách a 16 sekundách druhé čtvrtiny skóroval Hathaway v konfrontačním kole zleva a vedl 2:1. Conor Sheary zvýšil na 3:1 nepochopeným gólem v 10:03 po 47 sekundách.

V čase 17:14 Ovečkin osamoceně zvýšil vedení z levého kola a Jensen skóroval o 33 sekund později a v čase 17:47 vedl 5:1.

Ovečkin má na kontě 783 gólů, čtyřikrát méně než Howe (786), který má s týmem nejvíce gólů v historii HHL.

Odskok Thomase Tatarse u pravé tyče dal Devils vedení 5-2 v čase 4:08 třetí čtvrtiny.

Jesper Bratt prodloužil svou vítěznou sérii na šest zápasů (jeden gól, osm asistencí), když v čase 9:06 vstřelil gól na 5:3.

Protas se dostal do finále 6-3 v 16:11.

Blahopřeji týmu Washington Capitals, v poslední době vyhráli jedno za druhým a doufám, že v příští sezóně dosáhneme dalších vítězství. Na našem webu najdete levné NHL dresy od různých týmů. Poskytujeme také dresy NHL na míru. Nová sezóna právě začíná , přijďte si vybrat dres NHL, jaký chcete!