Konecny za Philadelphii Flyers vyhrál nad Washingtonem Capitals

Philadelphia Flyers ve středu ve Wells Fargo Center porazila Washington Capitals 5:3
Travis Konecny ​​vstřelil hattrick a prodloužil svou vítěznou sérii na 10 zápasů.

Konecny v Philadelphia Flyers dresy vedl Flyers svým prvním gólem v 19:27 první třetiny 2:1 a skóroval 21 sekund poté, co Capitals vyrovnali na 1:1.

V 7:28 třetí čtvrtiny dokončil Konini sprint 2 na 1 s Lawtonem na 4:1 a skončil s prázdnou brankou plnou síly v 19:47. 5-3 finále.

Konecny nastřílel během své vítězné série 20 bodů (12 gólů, 8 asistencí), což je nejdelší aktivní série v NHL a nejdelší u hráče Flyers od 10zápasové vítězné série Clauda Girouxe v letech 2017-18.

Tyto góly také umožnily Konichovi vyrovnat své kariérní maximum v NHL 24 góly ve 36 zápasech, kterých dosáhl třikrát, naposledy v sezóně 2019-20, ale v minulosti vstřelil 24 gólů ve 36 zápasech. celkem 27 gólů ve dvou sezónách.

Po hattricku Konečného dostal Johansson v čase 1:50 od obránce Flyers Ivana Provorova dárek a v čase 9:18 snížil na 4:2.

Sledovali jste tuto hru, co si myslíte, vítejte v komentáři níže! Líbí se vám vlastnit jedinečný hokejový dres ? Naše webové stránky poskytují personalizované přizpůsobení, vítejte na návštěvě!