Matt Bouldy porazil v Minnesotě Wilds Detroit Red Wings 7:4

Matt Bouldy v dres Minnesota Wild zaznamenal svůj první hattrick v NHL při výhře Minnesota Wilds 7:4 nad Detroit Red Wings.

Dvacetiletý nováček, který má na kontě i asistence, má ve 13 zápasech této sezony na kontě 14 bodů (sedm gólů, sedm asistencí).

Kirill Kaprizov zaznamenal dva góly a jednu asistenci a Mats Zuccarello zaznamenal tři asistence za Minnesotu (30-11-3), který měl 3 asistence, v minulosti vyhrál 8 z 9 zápasů a v posledních 13 je 12-0-1. zápasy v Xcel Energy Center. Kaapo Kahkonen provedl 30 zákroků. levné NHL dresy

Red Wings se brzy dostali do vedení poté, co vstřelili dvě ze svých prvních tří střel.

V 1:27 první čtvrtiny vedl Larkin 1:0. Po chybě Zuccarella Larkin proklouzl přes neutrální zónu a udělal částečný brejk poté, co Jordie Benn spadl v pásmu Wild.

V čase 5:29 zvýšil Boldy na 2:1, otočil se kolem obránce Red Wings Marca Staala a trefil střelu z nízké tyče.

Bordi pak zvýšil na 2:2 přesilovkovým gólem v čase 8:04 a přesměroval přihrávku Zucarella do slotu.

Kapritsov dostal Minnesotu do vedení 3-2 v čase 4:54 druhé čtvrtiny. Zuccarello přiznal míč v horní části šestnáctky Kapritsovovi, který se prosadil a skóroval z levého křídla. Bordi vstřelil hattrick a zvýšil na 4-2:18 a 13. Odvrátil míč od pravé tyče z pasu Jareda Spurgeona, než vstoupil zpoza Nedlikovičovy pravé vycpávky.

Joel Eriksson Ek zvýšil v 8:00 třetí třetiny na 5:2, když v přesilové hře přesměroval přihrávku Boldyho.

Lucas Raymond dal Red Wings 5-3 při přesilovce z levého kola v 9:43.

Nedeljkovic odešel z lavičky a Sam Gagner zvýšil na 5:4 na 18:14 poté, co Robby Fabbri poprvé trefil pravou tyč.

Kapritsov pálil do prázdné branky v 19:11 na 6-4, zatímco Ryan Hartman na 7-4 2-1 v 19:45.