Některé problémy, kterým čelí New Jersey Devils

1. Jaký dopad bude mít Doggy Hamilton? New Jersey Devils dresy

Hamilton nastřílel 42 bodů (10 gólů, 32 asistencí) v 55 zápasech základní části za Carolinu Hurricanes v minulé sezóně a 5 bodů (2 góly, 3 asistence) v 11 zápasech play-off o Stanley Cup Později byla 28. července dohodnuta sedmiletá smlouva Jako nejlepší defenzivní hráč NHL skončil při hlasování o Norrisovu trofej čtvrtý.

2. Kteří další noví hráči mohou hrát klíčové role? Pánské NHL dresy

Devils získali strážce Ryana Gravese v dohodě s Colorado Avalanche 15. července a podepsali smlouvu na dva roky s brankářem Jonathanem Bernierem 28. července a v srpnu 5. dne podepsali smlouvu na dva roky s útočníkem Thomasem Tatarem.

3. Kdo potřebuje posílit, aby jim pomohl kvalifikovat se do play -off?

Útočníci Nico Hischier a Jack Hughes a obránce P.K. Pokud se chtějí podruhé za 10 sezón kvalifikovat do play-off a poprvé od sezóny 2017-18, Suban bude klíčem týmu Devil.

4. Kteří mladí hráči na soustředění vás mohou překvapit?

Alexander Holz v minulé sezóně odehrál 40 zápasů za Djurgardens ve švédské hokejové lize, nejvyšší švédské profesionální lize, a zaznamenal 18 bodů (7 gólů, 11 asistencí). Devatenáctiletý forvard si pak připsal 3 body (1 gól a 2 asistence) v 10 zápasech za tým Binghamtonu Americké hokejové ligy.

5. Zlepší se speciální jednotky?

V minulé sezóně se Devils umístili na prvním místě v procentech pokutových kopů v NHL (71,0%) a jejich silný výkon se umístil na 28. místě (14,2%).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *