New York Islanders poprvé hostí Hurricanes v UBS Areně

New York Islanders se tento pátek v UBS Areně utká ve třetím zápase prvního kola Východní konference s Carolinou Hurricanes. Pro Islanders půjde o první zápas play-off Stanley Cupu v UBS Areně a tým bude doufat, že na domácí půdě dosáhne vítězství.

Zatímco v základní části měli New York Islanders poměrně dobrou bilanci na domácím ledě, jejich bilance na cestách byla slabší. V prvním pondělním utkání New York Islanders prohráli a ve druhém středečním utkání vedli ve třetí třetině o gól, než prohráli 4:3 v prodloužení. Tým se tak ocitl v ještě hlubší díře, takže bylo nutné vyhrát tento klíčový třetí zápas doma.

Aby se tento pátek dostali na vrchol, budou muset New York Islanders hrát lépe. Hráči v dres New York Islanders budou muset být pevnější v defenzivě, vytvářet si více šancí v ofenzivě a v klíčových momentech zápasu zachovat klid a rozvahu. Kromě toho budou muset Islanders plně využít výhodu domácího ledu a momentum, aby se dostali na vrchol.

Po dvou zápasech získali hráči New York Islanders lepší přehled o hokejistech Caroliny Hurricanes. Tým musí těchto poznatků co nejlépe využít a upravit svou taktiku a strategii tak, aby se vypořádal s útokem a obranou soupeře. Společným úsilím hráčů se New York Islanders podaří tento pátek strhnout vítězství na svou stranu a připravit si půdu pro zbytek turnaje. hokejový dres

Celkově stojí před týmem New York Islanders v prvním kole Východní konference velká výzva. Tým má však velkou sílu a týmového ducha a v domácích zápasech předvádí velmi dobré výkony. Věřím, že se jim podaří překonat nepřízeň osudu, postavit se této výzvě a nakonec vyhrát play-off o Stanley Cup.