Od operace Crosby poprvé bruslil s Penguins

Během sobotního soustředění Sidney Crosby poprvé po operaci bruslil s Pittsburgh Penguins. Pittsburgh Penguins dresy

Před sobotním předsezónním finále Columbus Blue Jackets se centrum zúčastnilo ranního bruslení. Crosby měl 8. září operaci zápěstí a sám bruslil, než cvičil po celém táboře. Sidney Crosby dresy

Očekává se, že od data operace bude trvat nejméně šest týdnů, než se uzdraví, což způsobí, že kapitán Penguins bude absentovat alespoň první týden základní části. Pittsburgh zahájí novou sezónu nabíječkami Tampa Bay v úterý (19:30 EST; ESPN, SN, TVAS). hokejový dres

Penguins také nemají středového pásma Jevgenije Markina, který by měl po operaci kolena 4. června vynechat minimálně první dva měsíce sezóny.

Obranný hráč Mike Matheson se vrátil do tréninku v sobotu poté, co odešel brzy v pátek, což Sullivan nazýval „otravnou spodní částí těla“. Útočník Zach Aston-Reese se po vyřazení z dohody NHL COVID-19 zúčastnil bruslení.

Když Penguins pracovali na speciálním týmu, Crosby pracoval sám s Hennessem.

Poté, co Crosby v minulé sezóně vedl Penguins s 62 body (24 gólů a 38 asistencí) v 55 zápasech základní části, vstřelil v prvních šesti zápasech Stanley Cupu s New York Islanders jeden gól a jednu asistenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *