Skinner vstřelil hattrick! Buffalo Sabres porazili Seattle Kraken na silnici

Buffalo Sabres porazili Seattle Kraken drtivým skóre 6:2, čímž dali soupeři sérii pěti porážek a dostali se do dobré pozice pro boj o play off. V této hře se absolutním protagonistou stal útočník Buffalo Sabres Jeff Skinner. Vstřelil sedmý hattrick kariéry a pomohl týmu k vítězství.

V úvodu utkání se bleskově rozjel Seattle Kraken v sestavě zeleného hokejové dresy nhl. Eberle prorazil prstem brankáře Buffala Sabres Luukkonena pouhých 24 sekund hry a nabudil domácí fanoušky. Na zdraví a na zdraví. Hráči Buffala Sabres se však nenechali odradit propadem a Thompson o pouhých 25 sekund později vyrovnal. Pak Skinnerovy góly v čase 3:56 a Tuch v čase 5:41 zcela demoralizovaly Seattle Krakena a v první čtvrtině je dostaly do deficitu 1-4.

Do druhé čtvrtiny vstřelily oba týmy gól. Beniers zaznamenal silnou trefu ve 14 minutě a 36 sekundách, aby pomohl Seattle Kraken mírně zmenšit rozdíl. Mladí Buffalo Sabres jim však nedali šanci vydechnout. Mladý hráč Power trefil prázdnou branku v 10. minutě a 36. sekundě, aby znovu zvýšil náskok. O pouhých 42 sekund později dvakrát skóroval Skinner a zvýšil vedení na 5-2.

Do třetí čtvrtiny završil hattrick Skinner v Buffala Sabres dres. Po přihrávce od Greenwaye v 18:01 zasáhl Skinner silnou střelou. Porazil náhradního brankáře Seattle Kraken Grubauera a zamkl konečné skóre na 6:2.

Toto vítězství je čtvrtým vítězstvím Buffalo Sabres za posledních pět zápasů a jejich morálka je na vysoké úrovni. Skinnerův vynikající výkon dal týmu naději na postup do play-off. Jeho starý parťák Thompson ho po zápase chválil a Skinnerův výkon ocenil i hlavní trenér Granato. Řekl: “Skinnerův dnešní výkon byl skvělý. Vztah mezi ním a jeho spoluhráči Spolupráce je také velmi tichá. Greenwayova přihrávka mu pomohla dokončit hattrick, který je tak krásný!”

Buffalo Sabres se v dalším důležitém utkání střetne s New Jersey Devils. Počkejme a uvidíme, zda mohou pokračovat ve své horké sérii.