Zápas NHL: San Jose Sharks porazili Vancouver Canucks 4:3

Hokejisté San Jose Sharks porazili v sobotním utkání Vancouver Canucks 4:3. Pro Žraloky to bylo důležité vítězství po třech porážkách v řadě. Mikael Granlund a Mike Hoffman v San Jose Sharks dresy vstřelili na začátku třetí třetiny góly a poslali Žraloky do vedení už v čase 1:26. Ty Emberson vstřelil svůj první gól v NHL, asistenci si připsali také Tomáš Hertl a Calen Addison.

Ačkoli Vancouver Canucks na začátku měsíce San Jose dvakrát porazil, tento turnaj ukázal pokrok a vývoj Žraloků. Trenér David Quinn také pochválil tým za to, že se semknul jako celek, a zdůraznil, jak moc obdivuje výkony, když čelí nepřízni osudu.

Brock Boeser vstřelil v utkání za Canucks dvě branky, Filip Hronek si připsal gól a asistenci a J. T. Miller přispěl třemi asistencemi. Vancouver Canucks předvedli tvrdou práci, ale nakonec se jim nepodařilo vyrovnat.

Vzestupy a pády skóre udržovaly zápas v nejistotě. San Jose nejprve zlomil nerozhodný stav gólem Ty Emberson, ale Filip Hronek následně střelou příklepem vyrovnal. Vzápětí využil Brock Boeser příležitost k vyrovnání a hra se dostala do nerozhodného stavu. Na začátku třetí třetiny však skórovali Mikael Granlund a Mike Hoffman a vrátili Žralokům vedení. Vancouver Canucks se nepodařilo vyrovnat, přestože v závěru utkání vstřelil další branku Brock Boeser.

Tento zápas byl pro Vancouver Canucks připomínkou lekce, že je třeba hrát celý zápas a zachovat respekt k soupeři. Pro Žraloky to bylo povzbudivé vítězství, které ukázalo jejich odolnost a pokrok tváří v tvář nepřízni osudu. Všichni pogratulujme Žralokům, k tomuto vítězství, a doufejme, že budou čelit i dalším zápasům vítězstvím a udrží levné NHL dresy Žraloků, zářící!