Carolina Hurricanes porazila Washington Capitals 3:2

Carolina Hurricanes v úterý v Capital One Areně porazila Washington Capitals 3:2.

Stefan Noesen v dres Carolina Hurricanes skóroval vítězem zápasu a asistoval pro Hurricanes (35-10-8) při domácí prohře 6-2 s New Yorkem v jejich prvním zápase po přestávce All-Star v sobotu Rangers a odrazem z toho.

Snively, který odehrál sedmý zápas v sezóně, byl v úterý povolán z týmu NHL Hershey, aby nahradil zesnulého Aliakseie Protase. Protas a jeho manželka porodili své první dítě.

Noesen zvýšil Hurricanes na 3:2 v 11:38 druhé čtvrtiny, když vepředu zablokoval střelu Bradyho Skjeie.

Brent Burns dostal Carolinu do vedení 1:0 v 15:00 v první čtvrtině, když vstřelil field goal zápěstím.

Hurricanes se ujali vedení 2:1 ve 2:33 druhé čtvrtiny, když střela Calvina de Haana minula Stastnyho v levém kruhu. hokejový dres

Snively zvýšil na 2:2 na 6:23, když dostal přihrávku od van Riemsdyka, aby vysoko překonal Andersena z krátké strany levého kruhu.