David Pastrňák vyrůstal s Boston Bruins

Nyní, v devátém roce působení v Boston Bruins, se David Pastrňák zamiloval do všeho kolem týmu. Po devíti letech neustálého tréninku se David Pastrek vypracoval ve velmi silného útočníka. Sezóna ještě neskončila a David Pastrak v dres Boston Bruins nastřílel 50 branek. Jde o další průlom v kariéře Davida Pastrňáka. Jeho nejlepší statistika je 48 bodů v sezóně 2019-2020.

Boston Bruins je zpět na čtyřzápasové vítězné sérii a v této sezóně dotáhl tým k 43 vítězstvím. Toto je poslední rok smlouvy Davida Pastrňáka s Boston Bruins.Boston Bruins se loni nerozhodli znovu podepsat Davida Pastrka a tým prošel velkým poklesem. Nyní, v tomto důležitém nízkém období, byla síla těchto mladých hráčů plně využita. Dokud bude David Pastrek ochoten zůstat v Boston Bruins, všichni věří, že mu tým dá uspokojivou smlouvu.

Boston Bruins dosáhl v této sezóně nejlepších výsledků v lize a nejlepších výsledků v historii týmu v posledních letech. Brilantní výsledky Boston Bruins jsou neoddělitelné od úsilí každého hráče. Doufám, že hráči budou mlčky spolupracovat a získají další pocty za dres.

Poskytujeme vlastní levné NHL dresy , vítejte na nákup! Cena je správná a dodání rychlé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *