Fanoušci se těší na návrat Jonathana Toewa

Jonathan Toys je kapitán Chicago Blackhawks v National Hockey League. Přezdívaný „seriózní kapitán“ Toews byl vybrán Black Hawks jako třetí celkový výběr v draftu NHL 2006. K týmu se připojil v letech 2007-08 a byl nominován na Nováka roku NHL na Calder Memorial Trophy. V roce 2007 podepsal smlouvu s Chicago Blackhawks a 29. prosince 2020 oznámil, že je na pracovní neschopnosti, a uvedl, že má příznaky, díky nimž je vyčerpaný a ospalý. Od té doby je Toews na dovolené. Nová sezóna se blíží a fanoušci očekávají, že se objeví na hřišti v hokejový dres .

Kvůli syndromu chronické imunitní odpovědi Toss v minulé sezóně chyběl. Fanoušci vyjádřili lítost a těšili se na Toewův návrat, což byla jakási tlaková reakce. Jonathan Toss v dresu Chicaga Blackhawks se do rozpisu Chicaga Blackhawks nevrátil. Řekl, že tam, kde se moje tělo právě rozpadlo, se hromadí spousta věcí. Toto je stresová reakce. Generální manažer Stan Bowman je ale optimista, že centrum bude hrát někdy v této sezóně.

Jonathan Toys bruslí na cvičišti Chicaga Blackhawks a v současné době je v dobrém tréninku i formě. Fanoušci také doufají, že může pokračovat v postupu v NHL.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *