Jack Hughes “Hattrick pomáhá New Jersey Devils porazit Columbus Blue Jackets

Jack Hughes "Hattrick pomáhá New Jersey Devils porazit Columbus Blue Jackets

V nedávném utkání New Jersey Devils darovali fanouškům výhru 6:3 nad Columbusem Blue Jackets, v centru pozornosti byl v tomto zápase Jack Hughes, který vstřelil hattrick a dosáhl svého 100. gólu v kariéře v NHL.

Jack Hughes v New Jersey Devils dresy odehrál skvělý zápas. Po necelé minutě hry otevřel skóre zápasu a bekhendovou střelou poslal Devils do vedení 1:0. V závěru utkání se mu podařilo vyrovnat. Ve třetí třetině zápasu pak přidal gól do prázdné branky a zkompletoval tak hattrick. Tento gól byl zároveň 101. v jeho kariéře, což dokazuje jeho sílu a třídu v ofenzivě.

Kromě hvězdného výkonu Jacka Hughese se výrazně prosadili i další hráči: Taylor Hall a Nico Hischier si připsali po gólu a asistenci, dobře zahrál i Eric Haula, který pomohl udržet svůj tým ve vedení, Jesper Bratt si v utkání připsal tři asistence, čímž prokázal své organizační schopnosti a přehled.

New Jersey Devils vyhráli osm z posledních deseti zápasů. Tato výhra ještě více upevnila jejich pozici v lize a ukázala jejich silnou ofenzivu a celkovou sílu. Tým v zápase prokázal dobrou koordinaci a porozumění, když dokázal rychle střídat útoky a vytvářet hrozby.levné NHL dresy

Na opačné straně Columbus Blue Jackets v závěru nedokázali zvrátit vývoj utkání, přestože se snažili držet krok s výsledkem zápasu. za ně skórovali Johnny Gaudreau a Kirill Marčenko, ale snaha týmu nestačila na změnu průběhu zápasu. Z posledních sedmi zápasů prohráli pětkrát a na svých výkonech musí nadále pracovat.