Jordan Binnington čelí disciplinárnímu řízení

Pokud má každý sport svého padoucha či škůdce, ve sportovní NHL jím není nikdo jiný než brankář St. Louis Bruins Jordan Binnington, který pomohl Blues dostat se ze dna ligy až k zisku Stanley Cupu v roce 2019, ale jehož výkonnost a popularita v následujících letech prudce klesla, až někteří jeho zlovolné počínání vystavili na odiv. časové ose.

Devětadvacetiletý brankář byl známý svými záchvaty vzteku a jeho činy z 15. března 2023 nebyly prvním násilným chováním Jordana Binningtona v této korkové sezóně, ale spíše pokračovaly v konzistentním vzorci násilných hitů během jeho šestileté kariéry v NHL.

Poté, co při prohře s Minnesotou Wild vstřelil během necelých dvou minut tři góly, začal cestou zpět na trestnou lavici Wild křičet na střídačku, což byl komický čin, který skutečně připomínal rozčilenou opici. Když hráč Wild slavil svůj úspěch, náhodou se ho dotkl a tento náhodný kontakt ho rozčílil, a tak se ohnal po něčí hlavě a následoval trest a suspendace v NHL. Poté, co byl hráč vyloučen ze hry, musel kvůli svému jednání absolvovat slyšení na ministerstvu bezpečnosti.

Incident Jordana Binningtona odráží existenci násilných strkanic v kruzích NHL, které by měly být potlačeny, aby se do NHL vrátila zdravá a civilizovaná atmosféra. Sportovní a stínovou přitažlivost hokeje však nelze popřít a mnoho fanoušků dalo najevo svou lásku k tomuto sportu nákupem hokejový dres .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *