Vancouver Canucks porazil Washington Capitals v prodloužení, J.T. Miller vychytal shutout.

J. T. Miller vstřelil gól v posledních 4,8 vteřinách prodloužení a pomohl tak hokejistům Vancouveru Canucks porazit v nedělním utkání v Capital One Areně Washington Capitals 3:2.

Po vstřelení gólu se konaly emotivní oslavy, protože Miller v dres Vancouveru Canucks zasunul puk zpoza pravého kruhu během hry. Gól padl po přihrávce Connora McMichaela za obranu Capitals a kolem těla Johna Carlsona.

Connor Garland a Nils Hoogland z Vancouveru Canucks také vstřelili po jednom gólu a pomohli svému týmu přerušit sérii dvou porážek, která zahrnovala sobotní prohru 3:4 v prodloužení na ledě Detroitu Red Wings. Brankář Thatcher Denker mezitím přispěl 31 zákroky.

“Byl to dobrý Millerův závěr,” řekl útočník Vancouveru Canucks Connor Garland, “a proto je jedním z nejlepších hráčů v lize. Málokterý kluk dokáže skórovat, když puk opustí jeho hůl tak rychle. Byl to skvělý gól.”

“Hrát proti sobě je těžké. Je to vždycky těžké. Těžké je i cestování,” řekl obránce Vancouveru Canucks Ian Cole, “přesto si myslím, že jsme ukázali velkou psychickou odolnost, prosadili jsme se a reagovali pokaždé, když skórovali. Denker nám předvedl několik skvělých zákroků. Myslím, že celkově to byl opravdu dobrý týmový výkon.”

Za Washington Capitals (23-20-8) skóroval Alex Ovečkin v pátém utkání v řadě, ale z posledních osmi zápasů vyhráli jen jeden a v poslední době mají špatnou formu. Darcy Kuemper mezitím skončil s 26 zákroky. Vancouver Canucks předvedli skvělou týmovou práci a houževnatost, aby tento zápas vyhráli. Pokud je máte také rádi, nezapomeňte si obléct jejich hokejové dresy nhl levně a povzbuzovat je!